Yeni iPhone en ince ayrıntısına kadar mühendislik harikası!

Yeni iPhone en ince ayrıntısına kadar mühendislik harikası!

Parlak zeka Camdan tasarlanmış bir iPhone. Suya ve toza dayanıklı kusursuz bir tasarım. Karşınızda yepyeni cam tasarımıyla iPhone 8.

Yeni versiyon iPhone 8 en ince ayrıntısına kadar mühendislik harikası!

– iPhone X HDR ve True Tone özelliklerine sahip 5.8 inç

– iPhone 8 Plus True Tone özelliğine sahip 5.5 inç Retina HD ekran

– iPhone 8 True Tone özelliğine sahip 4.7 inç Retina HD ekran

iphone 8 plus özellikler

Dünyanın en sevilen kamerası, onunla çok daha iyi. Bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en güçlü ve en akıllı çipe sahip.

Tam anlamıyla zahmetsiz bir şekilde, kablosuz şarj oluyor. (Şarj süresi, çevresel etkenlere göre değişir; gerçek sonuçlar farklılık gösterir.) Ve daha önce mümkün olmayan artırılmış gerçeklik deneyimleri sunuyor. iPhone 8. iPhone’un en yeni nesli.

iPhone’u hem dayanıklı cam kullanarak hem de kablosuz şarj edilebilecek şekilde nasıl tasarlarsınız? Yepyeni bir cam türü geliştirerek. Lazerle kaynaklanmış çelik altyapıyla güçlendirip, havacılık ve uzay endüstrisi standartlarında alüminyum şeritle sağlamlaştırarak. Ve suya dayanıklı olması için en ince ayrıntısına kadar mühendislik süreçlerinden geçirerek.

iPhone 8’i Phone 8 Plus Bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en dayanıklı cam. Ön ve arka yüzeyde kullanılan özel cam, yüzde 50 daha fazla derinliğe sahip bir güçlendirme katmanı içeriyor. Ekstra sağlamlık için, yeni çelik altyapının yanı sıra havacılık ve uzay endüstrisi standartlarında 7000 Serisi alüminyum şerit kullanılıyor. Ve yağ tutmayan kaplama sayesinde parmak izleri ve lekeler kolayca silinebiliyor.

Üç yeni renk. Üç yeni his. iPhone 8, yepyeni cam yüzeyi ve üç yeni renk seçeneğiyle geliyor: uzay grisi, gümüş ve altın. Altı katmanlı boyama işlemi, hassas tonlara, opak bir görünüme ve zengin renk derinliğine olanak veriyor. Ve iPhone’un rengiyle uyumlu alüminyum şerit, cam yüzeyi estetik bir şekilde tamamlıyor.

Suya ve Toza Dayanıklılık Suya, sıçramalara ve toza dayanıklı. iPhone 8, mikroskobik düzeyde hassas bir mühendislikle suya, sıçramalara ve toza karşı dayanıklı olacak şekilde geliştirildi.

Kablosuz Şarj Cam arka yüzey sayesinde kablosuz şarj kolaylığı. Kablosuz bir dünya için kablosuz şarj. Amacımız daima, iPhone’u şarj ve kulaklık kablolarından kurtarıp gerçek anlamda kablosuz bir hale getirmekti. Cam arka yüzeyi ve yerleşik kablosuz şarj sistemiyle iPhone 8, Karşınızda AirPower. 2018’de Sizinle Yeni ve akıllı AirPower, uyumlu iPhone, Apple Watch ve AirPods’unuzu matın herhangi bir yerine koyarak şarj edebilmenizi sağlıyor.

iPhone 8’inizi dünya çapındaki birçok otel, kafe ve havaalanında bulabileceğiniz kablosuz şarj istasyonlarında ve matlarında şarj edebilirsiniz.

Stereo hoparlörler. Daha yüksek ses, daha fazla detay. iPhone 8 için yeniden tasarlanan stereo hoparlörler, yüzde 25’e kadar daha yüksek ses ve daha derin bir bas deneyimi sunuyor. Müzik dinlerken, video izlerken ve hoparlörü kullandığınız görüşmelerde ses daha yüksek ve daha zengin duyuluyor.

Kong: Kafatası Adası iTunes’dan edinilebilir. Gelişmiş güvenlik. Parmaklarınızın ucunda 20 Eylül’de sizinle!

Touch ID ile parmak iziniz güvenli bir parolaya dönüşüyor. Touch ID’nizi kullanarak telefonunuzun kilidini açabiliyor ve favori uygulamalarınızın çoğuna giriş yapabiliyorsunuz.

Bir akıllı telefonun hem önünde hem de arkasında şimdiye kadar kullanılan en dayanıklı cam. Renk uyumlu, havacılık ve uzay endüstrisi standartlarında alüminyum şerit. Yeni uzay grisi, gümüş ve altın renk seçenekleri.

True Tone teknolojisi, beyaz dengesini ortam ışığına uyumlu şekilde otomatik olarak ayarlıyor. Her ortamda daha iyi bir görüntüleme deneyimi sunuyor.

Yepyeni Retina HD ekran; True Tone, geniş renk yelpazesi ve 3D Touch özellikleri sayesinde her zamankinden çok daha göz alıcı. iPhone 8’in 12 MP kamerası çok daha gelişmiş özellikler içeriyor. Daha büyük ve daha hızlı bir sensör. Yeni bir renk filtresi. Daha derin pikseller. Fotoğraflar ve videolar için optik görüntü stabilizasyonu.

Portre modu, iPhone 8 Plus’ta daha da iyi. Ön planları daha net ve keskin hale getirirken arka planları daha doğal bir şekilde flulaştırıyor. Çift kamera ve yeni sunulan yüz işaretleme özelliği, Portre modunda dramatik stüdyo ışığı efektleri oluşturuyor. iPhone 8 Plus’taki geniş açılı lens ve telefoto lens hem optik yakınlaştırma özelliğine hem de fotoğrafları 10 kata, videoları ise 6 kata kadar dijital yakınlaştırma özelliğine sahip.

A11 Bionic çip, dünyaya bakış açınızı değiştirecek artırılmış gerçeklik uygulamalarına ve oyunlarına güç veriyor. Daha Hızlı CPU Karşınızda A11 Bionic. Dört adet yüksek verimli çekirdek, A10 Fusion’a göre yüzde 70’e kadar daha hızlı. Ve iki adet yüksek performanslı çekirdek de yüzde 25’e kadar daha hızlı.

Reklam 728 X 90
Paylaş
Yorumlar...

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumla