Dillere destan yaz müzik etkinliği: Zeytinli Rock Festivali

Dillere destan yaz müzik etkinliği: Zeytinli Rock Festivali

Türkiye’nin en büyük müzik festivallerinden ‘Zeytinli Rock Festivali’, 23-27 Ağustos tarihleri arasında Edremit Dalyan Sahili’nde yapılacak.

Zeytinli Rock Festivali 2017 ne zaman nerede yapılacak? Zeytinli Rock Festivali sanatçıları kimler?

Kuşkusuz rock müzik tarihimizin kraliçesi Şebnem Ferah, sahnedeki muhteşem performansı ile gençlerin büyük sevgi ve ilgisini kazanan, Selda Bağcan ve Boom Pam, bu yıl kariyerlerinin 30. yılını kutlayan ve özel konukları ile performans sergileyecek olan Pentagram, yakında yayınlanacak yepyeni single’ı öncesinde bu yıl ilk kez Zeytinli festivalinde ağırlayacağımız Mabel Matiz, rock müziğin mihenk taşı gruplarından Mavisakal, sahne performansları dillere destan Teoman, popüler rock müziğin son yıllarına damgasını vuran Mor ve Ötesi, maNga ve Athena ve daha nicelerini ağırlayacak Zeytinli Rock Festivali yine bu yılın en önemli müzik olayına imza atacak.

Zeytinli Rock Festivali’nin bu yıl Yüzdeyüz Müzik Sahnesi de çok canlı olacak. Deniz Tekin, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Neyse, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Sena Şener, Ezgi Aktan, Cihan Mürtezaoğlu, Gökcan Sanlıman gibi müzik sektöründe şimdiden kendine sağlam yer edinmiş isimlerin yanı sıra, yüzdeyüz müzikekspres elemelerinden seçilecek onlarca grubun sahne alacağı Yüzdeyüz Müzik sahnesi izleyenlere Türkiye’de müziğin geleceği hakkında fikir verecek.

Zeytinli Festivali’nin Pentagram konseriyle kapanması geleneğine bu sene ara veriliyor. Pentagram Milyon Yapım’ın ricası üzerine sırasını Bulutsuzluk Özlemi’ne bırakıyor. 2 yıl önce sahne süresini aştığı için ‘Sözlerimi Geri Alamam’ şarkısını çalamadan sahneden inmek zorunda kalan Bulutsuzluk Özlemi, bu sene sahne süresi kısıtlaması olmadan festivalin kapanışını gerçekleştirecek.

%100 müzik ve eğlence ile Kral Pop Medya Sponsorluğu’nda gerçekleşecek festival Milyon TV ekranlarından da canlı olarak yayınlanacak. 23, 24, 25, 26, 27 Ağustos 2017 tarihleri arasında müzikseverleri iyi müzik, deniz, kum ve güneş ile buluşturacak festival #zrf2017 hashtagı ile gerçekleşecek.

Zeytinli Rock Festivali Festival Programı

5 gün boyunca 35 sanatçı ve grubu ağırlayacak olan, yılın en önemli müzik etkinliği Zeytinli Rock Festivali’nin programı belli oldu.

Efsane festival Zeytinli Rock Fest'in programı açıklandı!

23 Ağustos Çarşamba: Mor ve Ötesi, Feridun Düzağaç, Moğollar, Pilli Bebek, Yeni Türkü, İskender Paydaş, What da Funk.

24 Ağustos Perşembe: Teoman, maNga, Seksendört, Flört, Tuna Kiremitçi, Niyazi Koyuncu, Set.

25 Ağustos Cuma: Athena, Selda Bağcan & Boom Pam, Ceylan Ertem, Pinhani, Adamlar, Pera , Çamur.

26 Ağustos Cumartesi: Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Mabel Matiz, Umut Kuzey, Melis Danişmend, Sattas, TNK.

27 Ağustos Pazar: Bulutsuzluk Özlemi, Pentagram, Mavisakal, Kurban, Kurtalan Ekspres, Baba Zula, Yedinci Ev.

Zeytinli Rock Festivali, 23, 24, 25, 26, 27 Ağustos 2017 tarihlerinde Balıkesir’in Edremit ilçesinde Akçay Sahilinde düzenlenecek. Biletler Biletix’te!

Organizasyon: Milyon Yapım İletişim Te: 0 212 970 11 30 e-posta: info@zeytinlirockfestivali.com

Reklam 728 X 90
Paylaş
Yorumlar...

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumla